Winx Club Forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Forever

Evo ovo je Winx forum odnosno hrvatski Winx forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?

Go down 
+2
H2O~Winx
Nella*
6 posters
Autor/icaPoruka
Nella*
Vila
Vila
Nella*


Broj postova : 25
Naj Winxica : *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Buddyicon11ua1
Reputacija : 0
Registration date : 09.12.2008

*moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Empty
PostajNaslov: *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?   *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Emptysub tra 18, 2009 12:28 pm

Bilo je to...jednog sunčaanog dana.Dana kojeg je Stella obilazila šopinge.Sve sekunde i minute provela šopingirajuči,no ovoga dana bilo je potpuno suprotno.Začuo se veliki vele veliki plač.Zvuk je dolazio iz Stelline sobe.Musa odgovori pospanim glasom.
-A što je sada?Komarac te ugrizo?Laku noć.
No taj plač je potrajao godinama.Cjela magična dimenzija je postala plavi planet pun Stellinih suza koje bi slijevale na krovove kuća,ljude...Nitko nije mogao više izdržati.Svi građani magične dimenzije čak trixice nosile su Stelli najnovije krpice,šminku ali nikom ništa.Stelli nije bilo spasa.Stella je plakala dan i noć,sekunde i sekunde,minute i minute...Godine i godine.Sve dok jednog dana na velikom odmoru nije pronašla crvenu svjetlucavu gumicu za kosu.
-Našla sam ju,našla sam ju!
Svi su dotrčali do nje i vidjli da te sve suze,sve te krize,sve to samo zbog toga što Stella je izgubila gumicu za kosu.Idučeg jutra pred završetkom sata fizike Stella je ptronašla ispod svoga stola papirič na kojemu je pisalo:E ovo ćeš skupo platiti!

ŠTO SE POSLIJE DOGODILO?
Stella je popravljala svu štetu koju je napravila.
Ah Stella,Stella nije bilo dobro cendrati zbog gumice za kosu.Zar ne?



Credits:
-Winx Fantasty
-WinX Cro Frorum
[Vrh] Go down
H2O~Winx
Winxica
Winxica
H2O~Winx


Broj postova : 82
Age : 26
Lokacija : Domino/Sparks
Naj Winxica : *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Buddyicon11ua1
Reputacija : 0
Registration date : 01.03.2009

*moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Empty
PostajNaslov: Re: *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?   *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Emptysub tra 18, 2009 3:24 pm

Cool je sviđa mi se
[Vrh] Go down
http://winxforever.forumcroatian.com
Maki_Flora
Vila
Vila



Broj postova : 33
Age : 24
Lokacija : Gde?
Naj Winxica : *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Buddyi12
Reputacija : 0
Registration date : 18.10.2009

*moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Empty
PostajNaslov: Re: *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?   *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Emptyned lis 18, 2009 5:11 pm

Super si izmislila!
[Vrh] Go down
Mary.Flora
Vila
Vila
Mary.Flora


Broj postova : 20
Naj Winxica : *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Buddyi12
Reputacija : 0
Registration date : 20.02.2010

*moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Empty
PostajNaslov: Re: *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?   *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Emptyned vel 21, 2010 1:24 am

Hahahhahaaa baš je smiješna prića, ćuj, cendrala je zbog gumice...hahahhahha ja i sestra se smijemo puno...hahaha....Super si to izmislila!!!!
[Vrh] Go down
UnicaFlora
Vila
Vila
UnicaFlora


Broj postova : 33
Naj Winxica : *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Buddyi12
Reputacija : 0
Registration date : 17.05.2010

*moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Empty
PostajNaslov: Re: *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?   *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Emptysub svi 22, 2010 12:07 pm

smijesno ...
[Vrh] Go down
*~Winx_Layla_fan~*
Enchantix vila
Enchantix vila
*~Winx_Layla_fan~*


Broj postova : 435
Age : 22
Lokacija : BiH
Naj Winxica : *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Buddyi13
Reputacija : 0
Registration date : 07.07.2011

*moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Empty
PostajNaslov: Re: *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?   *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Emptyuto kol 02, 2011 10:07 pm

hahahaha, super je
[Vrh] Go down
http://winxclubforum4.bosnianforum.com/
Sponsored content





*moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Empty
PostajNaslov: Re: *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?   *moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU? Empty

[Vrh] Go down
 
*moja nova vinx priča=JESU LI TI SVE DASKE NA BROJU?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moja sezona
» Moja grafika
» ***Moja grafika***
» Ja sam nova:))
» Bok,ja sam nova!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx Club Forever :: Winx forever forum :: Winx fanfiction-
Forum(o)Bir: